تبلیغات
مطالب اینترنتی - موفقیت با قانون ۱۰۰۰ درصد

موفقیت با قانون ۱۰۰۰ درصد

یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 04:55 ب.ظ   نویسنده : نویسنده      
مفیدستان:

وب‌سایت مدیر سبز: با تبعیت از این فرمول، می‌توانید در ده سال آینده بر اثربخشی، بهره‌وری، عملکرد و بازده خود، ۱۰۰۰ درصد و یا بیش از آن بیافزایید.

این فرمول بر اساس روش «کایزن» ژاپنی‌ها است. که همان فلسفه بهبودی مستمر ژاپنی‌ها است. اگر در هرروز یک‌دهم درصد بر توانمندی‌های خود بیافزایید، ‌می‌توانید بهره‌وری، عملکرد و بازده خود را در هفته نیم درصد بهتر کنید. به‌عبارت‌دیگر، اگر به این تلاش خود ادامه دهید، در هر چهار هفته می‌توانید ۲ درصد پیشرفت کنید. با رعایت این فرمول، در سال ۲۶ درصد پیشرفت می‌کنید.

سوال: «آیا برایتان این امکان وجود دارد که اگر بخواهید، بهره‌وری، عملکرد و بازده خود را در زمان ۱۲ ماه، ۲۶ درصد بهتر کنید؟» به زبان دیگر: «آیا می‌توانید با مطالعه کردن، یادگیری و کسب اطلاعات جدید، هفته‌‌ای نیم درصد بهتر شوید؟» و جواب با توجه به تجربه هزاران کسی که این کار را کرده‌اند این است: «بله، می‌توانم!»

آیا می‌توانید این ۲۶ درصد بهبودی را به مدت ده سال ادامه دهید؟ و بار دیگر جواب این است: «بله!»- می‌توانید.

اگر ۲۶ درصد رشد سالانه را به مدت ده سال با توجه به روش افزایش مرکب ادامه دهید، در همان ۱۰ سال به رشد ۱۰۰۸ درصد می‌رسید.
هفت اقدام برای تحقق فرمول ۱۰۰۰ درصد

فرمول ۱۰۰۰ درصد از هفت اقدام تشکیل می‌شود.

قانون 1000 درصد
اقدام شماره یک:

هرروز صبح در زمینه کاری خود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه مطالعه کنید، کتاب بخوانید. این‌گونه می‌توانید هفته‌ای یک کتاب سالی ۵۰ کتاب و در مدت ده سال، ۵۰۰ کتاب بخوانید. روزی یک ساعت مطالعه در زمینه‌های فروش و تجارت، شما را در ردیف ماهرترین، پر علم و با اطلاع‌ترین و پردرآمدترین اشخاص در حیطه کاریتان قرار می‌دهد.

اقدام شماره دو:

هدف‌های عمده خود را بازنویسی کنید. عبارات شما باید در زمان حال نوشته شوند. می‌توانید از یک دفترچه برای بازنویسی اهداف عمده خود استفاده کنید. با بازنویسی کردن هدف‌هایتان در صبح، آن‌ها را در عمق بیشتر ذهن نیمه‌هشیار خود قرار می‌دهید. همه قدرت‌های ذهنی خود را فعال می‌کنید. این‌گونه متمرکز و کانالیزه می‌شوید و به‌مراتب بهتر از هر زمان دیگر به هدف‌هایتان دست پیدا می‌کنید. این تمرین بازنویسی کردن هدف‌ها در صبح، می‌تواند در مدت ده سال به شما رشد ۱۰۰۰ برابر بدهد.

اقدام شماره سه:

همه روزتان را از قبل برنامه‌ریزی کنید. بهترین زمان برنامه‌ریزی شب قبل و یا تعطیلات آخر هفته است. روی کاغذ فکر کنید. همیشه از روی یک برنامه مکتوب کار کنید. اولویت‌های کاریتان را مشخص سازید.

یکی از دلایل عمده موفق نشدن و شکست در کار فروش این است: «برنامه‌ریزی نکردن به مفهوم برنامه‌ریزی برای شکست و ناکامی است». همه فروشندگان برتر از روی یک برنامه مکتوب کار می‌کنند و بر اساس این برنامه فعالیت‌های روزانه خود را سامان می‌دهند.

اقدام شماره چهار:

همیشه از زمان خود به ارزشمندترین شکل ممکن بهره‌برداری کنید. یکی از دلایل موفقیت بعضی از اشخاص در این است که آن‌ها کارهای ارزشمند را بیشتر انجام می‌دهند و در این میان، ناموفق‌ها کسانی هستند که اوقات بیش‌ازاندازه گرانبها را صرف کارهایی جزئی و بی‌اهمیت می‌کنند.

وقتی تصمیم می‌گیرید که همیشه از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، در مدت چند ماه یا چند سال بیش از مجموع همه سال‌های یک شخص عادی کسب درآمد می‌کنید.

اقدام شماره پنج:

در اتومبیل خود به نوارهای آموزشی گوش بدهید. سعی کنید فرصت صرف وقت در اتومبیل تبدیل به یک فرصت آموزشی شود. فروشندگان به‌طور متوسط سالی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت را در اتومبیل می‌گذرانند. اگر بتوانید از این ساعات برای یادگرفتن استفاده کنید، تبدیل به یکی از با فراست‌ترین، ماهرترین و پردرآمدترین اشخاص می‌شوید.

اقدام شماره شش:

بعد از هر تماس تلفنی برای فروش دو سوال از خود بکنید.

سوال اول: «کدام کار من درست بود؟»

روی هر کاری که به نظرتان درست می‌رسد، فکر کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا در تماس‌های بعدی خود برای فروش، از روش‌های برتر استفاده نمایید.

سوال دوم: «چه کاری را باید به شکلی متفاوت انجام بدهم؟»

به تماسی که با مشتری گرفته‌اید، فکر کنید. آیا کاری هست که می‌توانید آن را بهتر انجام بدهید؟ با اندیشیدن به کارهایی که درست انجام داده‌اید و کارهایی که باید به طرز متفاوتی انجام بدهید، به مثبت‌ها تاکید و به منفی‌ها بی‌اعتنایی می‌کنید.

اقدام شماره هفت:

فرض را بر این بگذارید که هر مشتری، یک مشتری میلیون دلاری است. با هر خریدار بالقوه‌ای که برخورد می‌کنید، او را یک مشتری میلیون دلاری در نظر بگیرید.

از آن‌جایی که همه فکر می‌کنند مهم‌ترین آدم روی زمین هستند، وقتی با اشخاص چنان رفتار می‌کنید که آن‌ها خود را اینگونه ارزیابی کنند، از شما استقبال می‌نمایند و دلشان می خواهد با شما مراوده تجاری داشته باشند.

شما مهم‌ترین دارایی و سرمایه خود هستید. زمان مهم‌ترین دارایی است که در اختیار دارید. وقتی روی خودتان کار می‌کنید و از فرصتی که دارید به بهترین شکل ممکن استفاده می‌نمایید، می‌توانید به شایسته‌ترین، ماهرترین و پردرآمدترین اشخاص در حرفه خود تبدیل شوید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

قانون مقررات استخدامی قانون مقررات استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فصل اول كلیات ماده در این دیوان عدالت اداری قانون مدیریت خدمات کشوریقانون مدیریت خدمات کشوری مصوب هشتم مهر ماه کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و سبک …گفتگو با حجت الله میرزایی درباره بی پولی و فقر و همه آن چیزهایی که معمولا گروه های متن کامل قانون مدیریت خدمات کشوری وزارت تعاون، …متن کامل قانون مدیریت خدمات کشوری قانون مدیریت خدمات کشوری مشتمل بر ماده و پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد …کشور ایران با دارا بودن میلیون نفر از نظر جمعیت در رتبه ام جهان قرار داردبه استناد آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و كنترل ساختماندریافت متن قابل چاپ آئین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان مصوب بهمن قانون کار جمهوری اسلامی ایرانقانون کار فصل اول تعاریف کلی و اصول ‌ماده کلیه کارفرمایان، کارگران، کارگاه‌ها چگونه زیست شناسی بخوانیم و درصد بالایی کسب ……نحوه مطالعه دروسچگونه زیست شناسی بخوانیم و درصد بالایی کسب کنیم مقاله ای از دکتر کوچک زاده چگونه زیست کاروفناوری کَلاله با کلیک بر روی بنر زیر به عضویت کانال تلگرام کار و فناوری کلاله درآیید و به فضایی موسسه آموزش عالی آزاد چتردانشسخنی با داوطلب پذیرفته نشده آزمون وكالت٩٥ ، پیروزی از اًن شماست شکسته دل و نومید موفقیت با قانون درصد اخبار جدید لحظه ای ایران و جهان › با تبعیت از قانون درصد، می‌توانید در ده سال عملکرد و بازده خود، ۱۰۰۰ درصد و یا بیش موفقیت با قانون درصد مجله پی جو › موفقیتباقانوندرصد موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد با تبعیت از این فرمول، می‌توانید در ده موفقیت با قانون درصد › موفقیتقانوندرصد موفقیت با قانون درصد همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است قطره مسئولیتی در قبال محتوای موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد موفقیت با طعم شکلات موفقیت با طعم شکلات موفقیت با طعم شکلات واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به عربستان با تصویب قانون جاستا به عربستان با تصویب قانون جاستا به عربستان با تصویب قانون جاستا درصد افزایش دهیم و ۱۰ برابر پیشرفت درصد افزایش دهیم و ۱۰ برابر پیشرفت درصد افزایش دهیم و ۱۰ برابر پیشرفت موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد › مشاهده متن کامل موفقیت با قانون درصد در پورتال خبری و سبک زندگی اخبار پیشنهادی موفقیت با قانون درصد › موفقیت با قانون درصد هر چهار هفته می‌توانید ۲ درصد پیشرفت کنید با رعایت این فرمول موفقیت با قانون درصد › موفقیتبا با تبعیت از قانون درصد، می‌توانید در ده سال آینده بر اثربخشی موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد › موفقیت با قانون درصد دقیقه موفقیت با قانون درصد › موفقیت با قانون درصد موفقیت با قانون درصد جادوی کلمات سایت تفریحی سرگرمی موفقیت با قانون درصد › موفقیت با قانون درصد با تبعیت از قانون درصد، می‌توانید در ده سال آینده بر اثربخشی، موفقیت با قانون درصد › موفقیتباقانوندرصد موفقیت با قانون درصد منبع با تبعیت از قانون درصد، می توانید در ده سال آینده بر آشنایی با قانون اساسی پوستر با قانون گشتالت تناسب اندام با قانون جذب درمان درد با قانون جذب دررابته با قانون مجلس تصاویر مرتبط با قانون جذب رابطه حقوق با قانون ازدواج با قانون جذب

مطلب موفقیت با قانون ۱۰۰۰ درصد در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :موفقیت با قانون ۱۰۰۰ درصد
http://mofidestan.ir/%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-1000-%d8%af%d8%b1%d8%b5%d8%af/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 10:58 ق.ظ
canadian drug prices http://viagralim.us canadian drug prices !
Hi, There's no doubt that your site might be having web browser compatibility issues. Whenever I take a look at your website in Safari, it looks fine however when opening in IE, it's got some overlapping issues. I just wanted to provide you with a quick heads up! Aside from that, wonderful blog!
شنبه 14 مرداد 1396 03:31 ق.ظ
Wow, superb blog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?

you made running a blog glance easy. The whole glance of your website is fantastic,
let alone the content!
دوشنبه 5 تیر 1396 11:02 ق.ظ
As the admin of this web site is working, no question very rapidly
it will be renowned, due to its feature contents.
یکشنبه 21 خرداد 1396 11:30 ق.ظ
Why visitors still make use of to read news papers when in this
technological world everything is presented on net?
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 04:58 ب.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • نویسنده (29)